Časté dotazy

Co vás nejčastěji zajímá?

Podívejte se na nejčastější otázky na co se nás ptáte.

01.Kolik stojí tvorba webu?

Cena není pevně daná, ale pohyblivá. Vždy záleží na složitosti celého projektu. Nejlevnější prezentace stojí od 3000 korun, ty nejdražší, se všemi možnými vychytávkami, až v řádu desítek tisíc korun. Vždy záleží na požadavku klienta, a proto máme v naší nabídce čtyři nejčastější balíčky, které si od nás klienti žádají. Samozřejmě není problém kdykoli cokoli přidat do jednotlivého balíčku.

02.Co obnáší tvorba webových stránek?

Na začátku tvorby webových stránek je nutné stanovit cíle, kvůli nimž chcete spustit internetové stránky. Rádi poradíme, jak dosáhnout díky webové prezentaci úspěchů a jakou strategii zvolit, aby se vaše firma mohla měřit s ostatními. Další věcí, co byste měli vědět, je, že si budete muset zaplatit název domény. Osobně doporučuji server forpsi.cz, kde pracují naprosto senzačně a kdykoli nastane nějaký problém, okamžitě jej vyřeší. Webhosting je nedílnou součástí webu, avšak jeho pronájem je docela nákladný. Měsíčně to jsou řádově stovky korun, a proto jej dostanete od nás zcela gratis.

03.Jak dlouho trvá tvorba webových stránek?

Vždy záleží, jak složitý je design, jestli se vytváří logo a hlavně, jak složité je kódování. Jednoduché prezentace zvládáme připravit během jednoho týdne, ty složitější trvají i dva měsíce.

04.Pokud mám zájem o vlastní web, co vše potřebuji vědět a mít v rukou?

K tomu, abychom mohli web udělat v časovém intervalu, je dobré mít připravené všechny texty, fotografie a vše, co byste chtěli na webu mít. Dobré je si i předem navrhnout název webu, respektive název domény (např. www.mojestranky.cz).

05.Jak vytvořím novou e-mailovou schránku?

Pokud od nás máte webové stránky, není problém kdykoli vytvořit i vlastní e-mail. Stačí zavolat a vyřídíme to ihned po telefonu. To platí například i pro zapomenuté heslo, které vám okamžitě změníme na počkání.

06.Mohu se ke svým e-mailům přihlásit z kteréhokoliv počítače?

Ano. Všem našim klientům automaticky dáváme i odkaz na webové rozhraní, odkud se připojí odkudkoli na světě na svůj e-mail.

Copyright © 2012-2015 Mirek Valenta | All rights reserved
CLOSE MENU
Home Services Photos Website Graphics Reference Contacts